Please or Registrujte se to create posts and topics.

Kada San Postane Java

Priča se desila pre nekoliko godina, imena zaista nisu važna.

 

Iako solidnog izgleda, priznajem da nemam dovoljno samouverenosti ni danas sa svojih 20 i kusur godina. Fali mi ona drska crta koju pravi šmekeri imaju, onaj mangupski pristup koji očigledno mnoge devojke vole. Ali ovo nije ispovest o devojci, ovo je priča o starijoj, zrelijoj ženi koja je u mojim vlažnim snovima od kada sam je prvi put ugledao još kao klinac.

 

Divna porodica koja je došla u moj grad i brzo su se skontali sa mojim roditeljima. Godinama smo se družili (i dan danas), a ona je kao vino godinama postajala sve više privlačna. Starija od mene 20 i koju godinu, a ja tada kada se događaj desio još ni dvadesetu nisam zaokružio.

Vremenom su naše porodice postale toliko bliske da su slave postale svake godine hit i vrhunac – oni kod nas, a mi kod njih. To je jedan od retkih događaja kada sam je mogao videti u suknji i naravno najlon čarapama. U druženju van slava, ona je uvek bila opušteno obučena ali veoma seksi ako mene pitate. Najčešće je to neki džemperčić ili tanka majica u kojoj su njene bujne divne grudi dolazile do izražaja. Donji deo klasične farmerke ili (moje omiljene) uske, tanke helnake najčešće tamno ljubičaste.

Uhhhh kako joj stoje, niste svesni. Guza onako zdravo velika, obla, a pička kao breskvica useknuta u tkaninu, deluje tako mekano i kao da poziva na lagan dodir a nikako na grub. Ma ona je sva nežna. Divna majka troje dece, vredna, radna, mogla bi da kuka ceo dan koliko je često sve protiv nje, ali ne, ona čuva osmeh i pozitivu u sebi. Nisam je nikada čuo da se ljuti, dere, da se svađa.

Slava je te godine, kao i svake druge, tekla u klasičnom stilu – veselo, nasmejano uz pesmu i razgovore. A ona je sijala. Rumena usled vrućine zbog mnogobrojnih zvanica u malenoj kući, otkopčala je dva dugmića svoje bele košulje, čisto da nagovesti crni čipkasti brus koji je sebično skrivala.

 

Suknja uska, crna, tik do kolena. A noge… mmm njene divne jake noge prekrivene tankom prozirnom crnom čarapom čiji su se čipkasti dezeni na sredini butine povremeno pojavljivali kada bi prekrstila noge. U meni je sve kuvalo…

Momci u godinama kao ja tada, maštaju o raznim seksualnim stvarima. Drkanje je naša svakodnevnica a u maštanjima koristimo razne detalje. Za mene je uvek bilo intrigantno da maštam o tome kakav donji veš ima na sebi. I ne samo to, nego kakve gaćice inače nosi, kakve preferira… i naravno – kako mirišu.

Slava je ušla u neki pozni period a ja sam sve više buljio u moju boginju. Sedne pored mene, pričamo, zezamo se, osećam njen ženstveni miris… a kada okrene pogled od mene ja odmerim njeno telo, obline, noge. Uhvatila me je naravno, ali mi smo praktično porodica, ništa loše u pogledima. Ali želeo sam više. Želeo sam deo nje na sebi. Tada sam odlučio da se uputim u toalet.

Zaključan, okrenuo sam se ka fioci za koju sam pretpostavljao da drži veš spreman za pranje. Bio sam u pravu… miris me je opalio po nozdrvama i znajući da nemam previše vremena ja sam odmah izvadio predivnu polu tangu bež boje, nabio je na svoje lice i uhvatio kurac koji je uveliko bio spreman.

Miris zrele pičke o kojoj sanjam godinama obuzeo je moje telo i moj um dok sam drkao i sanjao kako je ližem. Jezik je sam krenuo napolje i ubrzo sam gaćice lizao na mestu gde je njena pičkica bila uronjena do nedavno. Nema potrebe da objašnjavam da sam vrhunac dosegao za svega par minuta ali sam napravio grešku – izgubljen u snovima ja sam svršio u njene gaćice!

Došavši sebi, vidim gaćice i pomislim – ma u redu je, operem ih i vratim… ali tada je usledio šok! Kucanje na vratima toaleta me je nateralo da poskočim u mestu.

- Ima li koga? - doviknula je. - Upiškiću se.

Strah me je sputao i ja sam samo bacio napunjene gaćice u fioku i krenuo da otključavam toalet.

- Izvini, ja sam… morao sam da.

- Jesi li dobro? Crven si i zadihan ko da si trčao.

- Ma prejeo sam se i… ali dobro sam.. khm.

- Idem ja u sobu malo da popijem vodu pa ću nazad na slavlje. - sklonio sam se od nje drhteći i ušao u sobu njenog starijeg sina koja je bila prazna.

Legao sam na krevet, zatvorio oči i osetio kako mi srce ubrzano kuca a obrazi mi crveni pulsiraju. Trebalo mi je vremena da se smirim i unormalim disanje, ali tada sam začuo vrata. Progutao sam pljuvačku otvorio oči i podigao se u sedeći položaj. Njen miris je ispunio sobu.

Pogledao sam je. Rumena kao i ja, bila je naslonjena na zid sa rukama iza leđa. Gledala me je izrazom lica koji ne mogu da opišem. Zbunjenost je reč koja mi prva pada na pamet.

- Mislila sam da momci u tvojim godinama drkaju barem jednom dnevno.

Na reč „drkaju“ kurac mi je bukvalno poskočio u gaćama.

- Ja… ne razumem…

Ruke je sada stavila ispred sebe i sada je njen miris u sobi dobio konkuranciju u vidu opore arome sveže mlade sperme. Znate za izreku – osećao sam se kao da ću u zemlju da propadnem? Ako ste čuli onda vam je sve jasno. Stidljiv kakav sam inače, ja nisam ni reč progovorio.

- Šta je bilo? Ovoliko sperme? Ti ili ga nisi drkao mesecima ili si ozbiljan talenat.

I dalje sam sedeo u polu mraku, snužden, izbegavao sam kontakt očima.

- Znaš… nismo se tucali već sigurno godinu dana. Ma i duže. On me … nisam mu privlačna valjda, nemam pojma. Nikada ga nisam prevarila, iako maštam o tome skoro svaki dan. - diskretno je podigla levu nogu, savila je u kolenu i namestila stopalo na krevet pored sebe i preda mnom.

Suknja se povukla i crne svilene gaćice zajedno sa cvetnim dezenima čarapa na njenim butinama su mi se prikazali. Delovala je samouvereno ali poznavao sam je previše dobro i bilo mi je jasno da je velika borba tada bila u njoj.

- Ti tako mlad… treba da gledaš mlade cure tvojih godina… a ne nas matore. Imponuje mi naravno… ali… treba uvek da pitaš a ne da ih ovako uflekaš i ostaviš. Mmmmm… - udisala je miris sveže sperme sa gaćica. - koliko dugo je nisam osetila… okusila.

Jednom rukom je primakla gaćice toplom ispleženom jeziku, a drugom je protrljala pičku preko gaćica a zatim mi tom rukom pogazala da priđem. Neko bi se uštinuo za obraz da vidi da li sanja, ali ja sam umesto toga stisnuo kurac preko pantalona i uzdahnuo na osećaj.

- Ove si jebeno uprljao… zato ćeš sada ove na meni da očistiš… svojim jezikom.

Tako raširenih nogu lizala je spermu sa gaćica a ja sam kao kuče na kolenima prilazio ka njoj, sve jače i jače osećajući prirodni parfem koji je zračio iz njene očigledno mokre pičke. Uhvatila me je za kosu čim sam bio blizu i nabila mi lice na sebe. Udisao sam i udisao… Iako u gaćicama, lice mi je bilo mokro jer su upijale ogromne količine sočnog sekreta koji je u tom trenutku lučila.

- Očisti me. - naredila je i nisam časio ni časa.

Počeo sam da ližem njenu skrivenu pičku sa takvim žarom da sam morao da oslobodim kurac iz pantalona i drkam ga dok me je ona čupala za kosu, a svoje jauke je prikrivala spermivim gaćicama na ustima. Ako neko misli da je jednostavno iscepati svilene gaćice, neka proba i nek se uveri sam, ali ja sam tada u jednom potezu uspeo da ih iskidam i zavučem jezik u njenu vrelu rupicu.

Odmah je doživela orgazam!

Moja tri prsta su se našla u njoj dok sam joj vijao klitoris svojim usnama i jezikom, ne dozvoljavajući joj da dođe do daha. Gutao sam njene sokove kao najdivniji nektar i bio sam umazan po celom licu… umazan mirisom koji se jedino može opisati kao – božanstven.

Nije izdržala. Povukla me je sa obe ruke gore i nabila mi jezik u usta čišćeći moje lice i usne od njenih vrelih ukusnih sokova.

- Koliko dugo si ovo želeo?

- Uhhh… predugo. Godinama. Drkam na tebe stalno.

- Jebi me… ispuni svoje snove.

Želim da razumete da niti sam ja najbolji jebač sa najvećom kitom, niti je ona tada imala najbolji seks ikada, ali strast i seksualna tenzija su bili toliko jaki, da čim sam ušao u nju u toj maloj sobici u stojećem položaju, njena vagina me je stegnula i pokazala mi koliko joj je kurac zapravo trebao!

Disali smo ubrzano i žvalavili se dok sam pumpao najbolje što sam mogao, a nije bilo lako jer su mi kolena klecala od uzbuđenja. Držala je moje lice u rukama i ljubila me a ja sam se trudio jednom rukom da ugrabim što više jnenih grudi, a drugom da trljam njen klit.

Još jedan njen orgazam kasnije, bilo je vreme za mene da svršim.

- Želim ponovo da je okusim!

Kleknula je i krenula da mi ga sisa. Kurac mi je ceo bio u njenim ustima i blago sam je tucao u njih čekajući vrhunac.

- Napuni mi usta… svrši za mene… želim da sve progutam…

Sve sam mogao da očekujem, ali nju koju nikada nisam čuo da psuje da odjednom priča takve napaljive prostote – to nisam mogao ni da sanjam!

Mlaz za mlazom sperme ispuštao sam u njena usta što je ona sa oduševljenjem dočekala i sve progutala. Volela je spermu i to mi je odmah bilo jasno. Vratila mi je kurac u farke, zatvorila šlic, a potom me poljubila. Bez daljih reči otišla je tako gologuza u toalet da se sredi a ja sam pao na krevet sa osmehom na licu.

Ko kaže da san ne može da postane java?

Opasna Cica Maca je reagovao/la na ovaj post.
Opasna Cica Maca