Please or Registrujte se to create posts and topics.

Slucajni susret

Jako dugo zivim u Beogradu, imala sam srece te sam se selila samo par puta za zivota. Sada vec nekih 5 godina imam svoj stan. Ne volim da idem liftom, vec stepenicama iskljucivo, verujem da su one odradile dobar posao sto se tice moje zadnjice.

Te veceri sam se vracala iz setnje. Na ulazu naleteh na komsiju. Znali smo se iz vidjenja. Nikad previse kontakta. Mladji od mene 20 tak godina. U rukama je nosio neke silne pakete... Otvorih mu vrata i pustih ga da prodje. No kako me je zaobisao, kutije su se zaljuljale i sve je popadalo po hodniku.

Pozurih da mu pomognem. Zbunjeno se nasmejao, zahvalio i zamolio da mu pomognem oko lifta. Sto da ne. Jedan dan bas ne moram ici stepenicama. Zadrzala sam lift dok je sve uneo. Bio je rumen i grasci znoja padali su mu sa cela. Rece - Zadnji sprat molim vas komsinice.

Pritisnula sam .. Neka cudna energija se osecala u vazduhu. On je i dalje bio crven u licu i pogled je spustio dole. Veselim pogledom nastavila sam da saram .. Kad na pantalonama silna izbocina. Kako su mu ruke bile zauzete on je fino strcao iz sive trenerke. Pa recimo da mi je voda krenula na usta.

Shvatio je gde gledam. Promucao da mu je zao i pokusao da se okrene da se kao sakrije.

"Komsija, a da ja tebi pomognem, sta mislis?"

Zbunjen pogled koji vredi milion dolara...

Lagano sam prisla, uhvatila ga za trenerku i pomazila. Lift je stao, ali nas to nije zanimalo. Spustio je pakete i capio me za sise. Mesio je jako, zeljno, pohotno dok je moja ruka zavrsila u trenerci.

Spustih se dole i izvadih solidan komad koji je morao biti moj. Mirisao je na znoj, na zelju i pulsirao je poprilicno. Lagao sam pocela da ga milujem nosem, potom jezikom. Kako smo bili u liftu i kako je to moglo biti prekinuto svakog casa, stavih ga celog u usta i usisah ga. Pusila sam i vece, al ovaj je bio opasno debeo i tvrd.

Uhvatio me za glavu, poceo da me tuca u usta i ubrzo napunio usta. Oblizala sam se. Popravila pantalone, kosu ...

"Komsija, ja cu peske do mog sprata" ... A on, on je recimo dolazio sebi... Drzao se za zidove lifta kao da je jedva bio svestan sta se desilo.

Kada sam izasla, samo je prosaputao: "Zivim sam, stan 20 ..."

MomLover6292 je reagovao/la na ovaj post.
MomLover6292